O nas

ardere - warsztat

Jesteśmy firmą wykonującą usługi z zakresu profesjonalnej kosmetyki samochodowej. Prowadzimy działalność w regionie świętokrzyskim. Naszym zadaniem jest podniesienie walorów estetycznych i użytkowych posiadanych przez Państwa pojazdów oraz doprowadzenie ich do stanu fabrycznego. Najwyższą jakość naszych usług, oprócz staranności wykonania, gwarantuje stosowanie nowoczesnych technologii i najnowszych osiągnięć światowej chemii z zakresu pielęgnacji i ochrony lakieru oraz wnętrza pojazdu. Wykorzystanie specjalistycznych kosmetyków pozwala nie tylko zakonserwować i uodpornić na zabrudzenia elementy pojazdu, lecz także nadać głębię koloru oraz lustrzany połysk. Do osiągnięcia zamierzonych efektów stosujemy woski samochodowe, powłoki ceramiczne, kwarcowe i inne środki oraz narzędzia renomowanych producentów takich jak: Zymol, Waxaddict, Soft 99, Ceramic Pro, Gyeon, Colourlock, Gliptone czy Rupes.

Auto Detailing, jest dla nas nie tylko pracą, ale także pasją, której poświęcamy również swój wolny czas, a to przekłada się na jakość oferowanych usług. W związku z tym staramy się podnosić własne kwalifikacje i doskonalić umiejętności poprzez szkolenia w wiodących firmach tej branży.

Nasza oferta skierowana jest zarówno dla właścicieli aut nowych jak i używanych. Głównym celem jest zadowolenie klienta oraz perfekcyjnie wykonana praca.

  

 


Nasi partnerzy:
/